Download het scheidsrechters programma hier!

Programma scheidsrechters eerste helft veld 2018

 

22-9-2018

15:30
Ventura Sport 1
Olympia (S) 1
22-9-2018
14:00
Ventura Sport 2
Olympia (S) 2
22-9-2018
13:55
Gemini 2
Olympia (S) 3
22-9-2018
12:45
Olympia (S) 4
DeetosSnel 8
Rob Fontaine of Olympia 5
22-9-2018
15:30
Olympia (S) 5
ZKV (Zu) 3
Olympia 4
22-9-2018
11:45
Maassluis A3
Olympia (S) A1
22-9-2018
11:15
Olympia (S) A2
Twist A3
Jerry Kasten
22-9-2018
10:00
Olympia (S) B1
Maassluis B2
Lennart Orgers
22-9-2018
14:15
Olympia (S) B2
KCC/SO natural B3
John van Pelt
22-9-2018
10:45
KOAG B4
Olympia (S) B3
22-9-2018
12:05
OZC B2
Olympia (S) B4
22-9-2018
11:00
Olympia (S) C1
Valto C2
Martijn vd Breevaart
22-9-2018
16:00
RWA C2
Olympia (S) C2
22-9-2018
15:00
RWA D2
Olympia (S) D1
22-9-2018
09:00
Olympia (S) D2
Sperwers D1
Joey Ockeloen
22-9-2018
11:15
Vitesse (Ba) D3
Olympia (S) D3
22-9-2018
10:00
Olympia (S) D4
RWA D3
Kariem El Eman
22-9-2018
09:00
Olympia (S) E1
ONDO (G) E2
Ferry Witte
22-9-2018
09:00
Olympia (S) E2
OZC E2
Meriam El Fazazi
22-9-2018
09:00
Olympia (S) E3
’t Capproen E2
Jordy Mehciz
22-9-2018
09:00
Vitesse (Ba) F2
Olympia (S) F1
29-9-2018
15:30
Korbatjo 1
Olympia (S) 1
29-9-2018
14:00
Korbatjo 2
Olympia (S) 2
29-9-2018
11:45
RWA 5
Olympia (S) 3
29-9-2018
17:30
DeetosSnel 8
Olympia (S) 4
29-9-2018
12:45
ZKV (Zu) 3
Olympia (S) 5
29-9-2018
11:00
Olympia (S) A1
Maassluis A3
Martijn vd Breevaart
29-9-2018
11:30
Twist A3
Olympia (S) A2
29-9-2018
10:00
Maassluis B2
Olympia (S) B1
29-9-2018
15:30
KCC/SO natural B3
Olympia (S) B2
29-9-2018
10:00
Olympia (S) B3
KOAG B4
Lennart Orgers
29-9-2018
11:15
Olympia (S) B4
OZC B2
Kariem El Eman
29-9-2018
11:00
Valto C2
Olympia (S) C1
29-9-2018
10:00
Olympia (S) C2
RWA C2
Rick Essenboom
29-9-2018
09:00
Olympia (S) D1
RWA D2
Michael Weeda
29-9-2018
11:00
Sperwers D1
Olympia (S) D2
29-9-2018
12:30
Olympia (S) D3
Vitesse (Ba) D3
Evelien Buis
29-9-2018
09:15
RWA D3
Olympia (S) D4
29-9-2018
12:00
ONDO (G) E2
Olympia (S) E1
29-9-2018
11:00
OZC E2
Olympia (S) E2
29-9-2018
09:00
’t Capproen E2
Olympia (S) E3
29-9-2018
09:00
Olympia (S) F1
Vitesse (Ba) F2
Yvet den Hartog
6-10-2018
15:30
Olympia (S) 1
SKV 1
BOND
6-10-2018
14:00
Olympia (S) 2
PKC/SWKGroep 5
Olympia 3
6-10-2018
12:30
Olympia (S) 3
Vitesse (Ba) 3
Olympia 1
6-10-2018
17:00
Olympia (S) 4
DSO (K) 6
Olympia 5
6-10-2018
12:00
Olympia (S) 5
Korbatjo 4
Olympia 2
6-10-2018
14:40
Thor (R) A1
Olympia (S) A1
6-10-2018
13:30
Olympia (S) A2
WION A1
Bianca vd Biezen
6-10-2018
11:00
Olympia (S) B1
KOAG B3
Glenn Everwijn
6-10-2018
15:00
Olympia (S) B2
Vriendenschaar (B) B2
Alex Stumpf
6-10-2018
13:00
’t Capproen B1
Olympia (S) B3
6-10-2018
16:15
Olympia (S) B4
KCR B3
Rob Fontaine
6-10-2018
11:00
Olympia (S) C1
Avanti/Flexcom C2
Kariem El Eman
6-10-2018
11:30
WION C1
Olympia (S) C2
6-10-2018
10:00
Olympia (S) D1
Vitesse (Ba) D2
Rick Esseboom
6-10-2018
09:00
Olympia (S) D2
NIO D2
Bianca vd Akker
6-10-2018
10:30
’t Capproen D1
Olympia (S) D3
6-10-2018
09:30
Twist D2
Olympia (S) D4
6-10-2018
10:00
Olympia (S) E1
Excelsior (D) E2
Karin Groeneveld
6-10-2018
09:00
Olympia (S) E2
RWA E3
Jordy Mehciz
6-10-2018
10:00
Olympia (S) E3
Twist E3
Evi Hartstra
6-10-2018
09:00
Olympia (S) F1
Weidevogels F2
Meriam El Fazazi
13-10-2018
15:30
Olympia (S) 1
ACKC 1
BOND
13-10-2018
14:00
Olympia (S) 2
ACKC 2
Olympia 3
13-10-2018
12:30
Olympia (S) 3
Twist 4
Olympia 1
13-10-2018
17:30
Nikantes 3
Olympia (S) 4
13-10-2018
18:30
Triade 4
Olympia (S) 5
13-10-2018
11:00
Olympia (S) A1
’t Capproen A1
Pjotr van Deursen
13-10-2018
12:00
RWA A2
Olympia (S) A2
13-10-2018
10:15
NIO B1
Olympia (S) B1
13-10-2018
11:30
Nikantes B1
Olympia (S) B2
13-10-2018
11:00
Olympia (S) B3
Ten Donck B2
Lennart Orgers
13-10-2018
11:00
Nieuwerkerk B3
Olympia (S) B4
13-10-2018
10:30
KOAG C2
Olympia (S) C1
13-10-2018
10:00
Olympia (S) C2
Vitesse (Ba) C3
Kariem El Eman
13-10-2018
09:00
KCR D1
Olympia (S) D1
13-10-2018
11:30
Nikantes D1
Olympia (S) D2
13-10-2018
09:00
Olympia (S) D3
KCC/SO natural D2
Esmay vd Akker
13-10-2018
10:00
Olympia (S) D4
Thor (R) D1
Ferry Witte
13-10-2018
09:00
Valto E2
Olympia (S) E1
13-10-2018
09:30
Nexus E1
Olympia (S) E2
13-10-2018
10:30
Nexus E2
Olympia (S) E3
13-10-2018
09:00
Nieuwerkerk F5
Olympia (S) F1
20-10-2018
16:00
Thor (R) 1
Olympia (S) 1
20-10-2018
12:15
Vriendenschaar (H) 4
Olympia (S) 2
20-10-2018
13:20
HKC (Ha) 4
Olympia (S) 3
27-10-2018
15:30
Olympia (S) 1
NIO 1
BOND
27-10-2018
14:00
Olympia (S) 2
NIO 2
Olympia 3
27-10-2018
12:30
Olympia (S) 3
Erasmus 2
Olympia 1