Standen

KNKV 4e klasse E (zaal)

  • 1
  • ESDO 1
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 80
  • 60
  • (20)
  • 2
  • SKV 1
  • 5
  • 3
  • 1
  • 1
  • 7
  • 88
  • 75
  • (13)
  • 3
  • Olympia 1
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 80
  • 76
  • (4)
  • 3
  • Vlug & Vaardig / KCN 1
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 74
  • 63
  • (11)
  • 5
  • Amsterdam 1
  • 6
  • 2
  • 1
  • 3
  • 5
  • 89
  • 99
  • (-10)
  • 6
  • Hebbes 1
  • 5
  • 1
  • 2
  • 2
  • 4
  • 73
  • 73
  • (0)
  • 7
  • DOC 1
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 47
  • 85
  • (-38)

KNKV Reserve 4e klasse S (zaal)

  • 1
  • ADO 3
  • 6
  • 5
  • 1
  • 0
  • 11
  • 122
  • 62
  • (60)
  • 2
  • TOGO 2
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 98
  • 66
  • (32)
  • 3
  • ONDO 4
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 66
  • 61
  • (5)
  • 4
  • Olympia 2
  • 5
  • 2
  • 1
  • 2
  • 5
  • 69
  • 71
  • (-2)
  • 5
  • Stormvogels 2
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 68
  • 67
  • (1)
  • 6
  • Good Luck 2
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 43
  • 101
  • (-58)
  • 7
  • KVK 2
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 43
  • 81
  • (-38)

KNKV Reserve 4e klasse P (zaal)

  • 1
  • KCR 5
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 10
  • 113
  • 70
  • (43)
  • 2
  • Weidevogels 4
  • 6
  • 4
  • 1
  • 1
  • 9
  • 107
  • 76
  • (31)
  • 3
  • Erasmus 2
  • 6
  • 4
  • 0
  • 2
  • 8
  • 115
  • 82
  • (33)
  • 3
  • Valto 5
  • 6
  • 4
  • 0
  • 2
  • 8
  • 123
  • 89
  • (34)
  • 5
  • Olympia 3
  • 6
  • 3
  • 1
  • 2
  • 7
  • 104
  • 79
  • (25)
  • 6
  • OZC 3
  • 6
  • 3
  • 0
  • 3
  • 6
  • 90
  • 103
  • (-13)
  • 7
  • Thor 2
  • 6
  • 0
  • 0
  • 6
  • 0
  • 67
  • 137
  • (-70)
  • 7
  • Twist 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 6
  • 0
  • 53
  • 136
  • (-83)

Breedtekorfbal Senioren poule 048 (zaal)

  • 1
  • Valto 8
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 10
  • 68
  • 71
  • (-3)
  • 2
  • Olympia 4
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 64
  • 47
  • (17)
  • 3
  • Eureka 2
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 65
  • 60
  • (5)
  • 4
  • 't Capproen 3
  • 5
  • 2
  • 1
  • 2
  • 5
  • 64
  • 52
  • (12)
  • 5
  • RWA 7
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 48
  • 48
  • (0)
  • 6
  • Dijkvogels 4
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 18
  • 43
  • (-25)
  • 7
  • Nieuwerkerk 9
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 42
  • 48
  • (-6)

Breedtekorfbal Senioren poule 058 (zaal)

  • 1
  • ONDO 6
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 10
  • 70
  • 42
  • (28)
  • 2
  • Valto 7
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 10
  • 96
  • 48
  • (48)
  • 3
  • Nikantes 3
  • 5
  • 2
  • 1
  • 2
  • 5
  • 51
  • 52
  • (-1)
  • 4
  • KCR 9
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 57
  • 57
  • (0)
  • 5
  • De Meervogels 6
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 48
  • 71
  • (-23)
  • 5
  • ZKV 3
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 33
  • 80
  • (-47)
  • 7
  • Olympia 5
  • 3
  • 0
  • 1
  • 2
  • 1
  • 30
  • 35
  • (-5)

Breedtekorfbal Junioren poule 022 (zaal)

  • 1
  • KCC / SO natural A5
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 67
  • 48
  • (19)
  • 2
  • DeetosSnel A4
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 40
  • 56
  • (-16)
  • 3
  • Conventus A1
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 5
  • 45
  • 41
  • (4)
  • 4
  • Olympia A1
  • 5
  • 2
  • 1
  • 2
  • 5
  • 53
  • 51
  • (2)
  • 5
  • ZKV A1
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 34
  • 32
  • (2)
  • 6
  • Nexus A1
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 62
  • 56
  • (6)
  • 7
  • WION A2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 33
  • 50
  • (-17)

Breedtekorfbal Junioren poule 039 (zaal)

  • 1
  • KCR A3
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 40
  • 32
  • (8)
  • 2
  • Nikantes A1
  • 4
  • 3
  • 1
  • 0
  • 7
  • 57
  • 21
  • (36)
  • 3
  • 't Capproen A1
  • 5
  • 3
  • 1
  • 1
  • 7
  • 47
  • 31
  • (16)
  • 4
  • Olympia A2
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 52
  • 42
  • (10)
  • 5
  • NIO A1
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 22
  • 58
  • (-36)
  • 6
  • Avanti A6
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 30
  • 56
  • (-26)
  • 7
  • OZC A2
  • 7
  • 0
  • 2
  • 5
  • 2
  • 58
  • 66
  • (-8)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 002 (zaal)

  • 1
  • Phoenix B1
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 10
  • 63
  • 46
  • (17)
  • 2
  • Olympia B1
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 43
  • 16
  • (27)
  • 3
  • Maassluis B2
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 56
  • 41
  • (15)
  • 4
  • Valto B2
  • 7
  • 3
  • 0
  • 4
  • 6
  • 57
  • 64
  • (-7)
  • 5
  • Fortuna / Delta Logistiek B3
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 35
  • 41
  • (-6)
  • 6
  • GKV B1
  • 6
  • 1
  • 0
  • 5
  • 2
  • 43
  • 72
  • (-29)
  • 7
  • Twist B1
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 35
  • 52
  • (-17)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (zaal)

  • 1
  • ODO B1
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 10
  • 81
  • 15
  • (66)
  • 2
  • Weidevogels B2
  • 6
  • 4
  • 1
  • 1
  • 9
  • 41
  • 32
  • (9)
  • 3
  • ONDO B3
  • 5
  • 2
  • 1
  • 2
  • 5
  • 29
  • 37
  • (-8)
  • 4
  • Excelsior B1
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 20
  • 17
  • (3)
  • 5
  • Olympia B2
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 30
  • 39
  • (-9)
  • 6
  • PKC / SWKGroep B5
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 19
  • 47
  • (-28)
  • 7
  • Vitesse B3
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 13
  • 46
  • (-33)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 055 (zaal)

advertentie Lancyr Deelen
  • 1
  • ONDO B4
  • 6
  • 5
  • 1
  • 0
  • 11
  • 50
  • 28
  • (22)
  • 2
  • ODO B2
  • 4
  • 3
  • 1
  • 0
  • 7
  • 40
  • 9
  • (31)
  • 3
  • De Meervogels B3
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 31
  • 14
  • (17)
  • 4
  • Twist B3
  • 5
  • 1
  • 2
  • 2
  • 4
  • 21
  • 32
  • (-11)
  • 5
  • Avanti B6
  • 5
  • 1
  • 1
  • 3
  • 3
  • 26
  • 37
  • (-11)
  • 5
  • Weidevogels B3
  • 5
  • 1
  • 1
  • 3
  • 3
  • 21
  • 45
  • (-24)
  • 7
  • Olympia B3
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 15
  • 39
  • (-24)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 002 (zaal)

  • 1
  • Olympia C1
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 10
  • 42
  • 25
  • (17)
  • 2
  • OZC C1
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 36
  • 23
  • (13)
  • 3
  • Albatros C2
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 53
  • 20
  • (33)
  • 4
  • RWA C1
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 38
  • 46
  • (-8)
  • 5
  • Vitesse C2
  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 3
  • 26
  • 20
  • (6)
  • 6
  • Fortuna / Delta Logistiek C3
  • 5
  • 1
  • 1
  • 3
  • 3
  • 39
  • 44
  • (-5)
  • 7
  • Maassluis C2
  • 7
  • 1
  • 0
  • 6
  • 2
  • 23
  • 79
  • (-56)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 020 (zaal)

  • 1
  • De Meervogels C2
  • 6
  • 4
  • 0
  • 2
  • 8
  • 44
  • 32
  • (12)
  • 2
  • Phoenix C1
  • 4
  • 3
  • 1
  • 0
  • 7
  • 44
  • 14
  • (30)
  • 3
  • Olympia C2
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 34
  • 20
  • (14)
  • 4
  • Valto C3
  • 6
  • 3
  • 0
  • 3
  • 6
  • 31
  • 38
  • (-7)
  • 5
  • ODO C1
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 5
  • 36
  • 18
  • (18)
  • 6
  • Avanti C3
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 33
  • 34
  • (-1)
  • 7
  • WION C1
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 14
  • 80
  • (-66)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 045 (zaal)

  • 1
  • Nexus C1
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 39
  • 12
  • (27)
  • 2
  • Olympia C3
  • 6
  • 4
  • 0
  • 2
  • 8
  • 36
  • 32
  • (4)
  • 3
  • NIO C1
  • 5
  • 3
  • 1
  • 1
  • 7
  • 35
  • 20
  • (15)
  • 4
  • Maassluis C3
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 22
  • 18
  • (4)
  • 5
  • Fortuna / Delta Logistiek C5
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • 32
  • (-15)
  • 6
  • Excelsior C2
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 19
  • 33
  • (-14)
  • 7
  • Valto C4
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 28
  • 49
  • (-21)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 058 (zaal)

  • 1
  • Twist C1
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 36
  • 6
  • (30)
  • 2
  • ONDO C3
  • 6
  • 4
  • 0
  • 2
  • 8
  • 31
  • 23
  • (8)
  • 3
  • GKV C2
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 29
  • 14
  • (15)
  • 4
  • Sporting Delta C3
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 23
  • 22
  • (1)
  • 5
  • Olympia C4
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 16
  • 25
  • (-9)
  • 6
  • Achilles C3
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 9
  • 33
  • (-24)
  • 7
  • Trekvogels C1
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 13
  • 34
  • (-21)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)

  • 1
  • KVS / Maritiem D1
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
  • 9
  • 58
  • 26
  • (32)
  • 1
  • Refleks D1
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
  • 9
  • 49
  • 23
  • (26)
  • 3
  • Excelsior D1
  • 5
  • 3
  • 1
  • 1
  • 7
  • 44
  • 36
  • (8)
  • 4
  • Dijkvogels D1
  • 6
  • 3
  • 0
  • 3
  • 6
  • 40
  • 47
  • (-7)
  • 5
  • Avanti D2
  • 5
  • 1
  • 1
  • 3
  • 3
  • 31
  • 45
  • (-14)
  • 6
  • ONDO D2
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 26
  • 59
  • (-33)
  • 7
  • Olympia D1
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 25
  • 37
  • (-12)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 031 (zaal)

  • 1
  • Twist D1
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 62
  • 23
  • (39)
  • 1
  • Refleks D2
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 39
  • 24
  • (15)
  • 3
  • Olympia D2
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 37
  • 12
  • (25)
  • 3
  • Avanti D4
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 33
  • 19
  • (14)
  • 5
  • Excelsior D3
  • 6
  • 2
  • 0
  • 4
  • 4
  • 12
  • 53
  • (-41)
  • 6
  • Sperwers D1
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 24
  • 33
  • (-9)
  • 7
  • NIO D1
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 13
  • 56
  • (-43)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 045 (zaal)

  • 1
  • Nieuwerkerk D3
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 10
  • 88
  • 13
  • (75)
  • 2
  • Dordrecht D1
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 43
  • 21
  • (22)
  • 2
  • 't Capproen D1
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 16
  • 12
  • (4)
  • 4
  • KCC / SO natural D2
  • 5
  • 2
  • 1
  • 2
  • 5
  • 25
  • 23
  • (2)
  • 5
  • Merwede / Multiplaat D4
  • 6
  • 1
  • 1
  • 4
  • 3
  • 16
  • 50
  • (-34)
  • 6
  • Eureka D1
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 20
  • 24
  • (-4)
  • 7
  • Olympia D3
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 3
  • 68
  • (-65)

E-pupillen poule 008 (zaal)

  • 1
  • Vitesse E1
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
  • 9
  • 92
  • 23
  • (69)
  • 1
  • KCR E1
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
  • 9
  • 77
  • 35
  • (42)
  • 3
  • RWA E1
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 60
  • 50
  • (10)
  • 4
  • NIO E1
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 73
  • 46
  • (27)
  • 5
  • OZC E1
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 20
  • 42
  • (-22)
  • 6
  • Maassluis E1
  • 4
  • 0
  • 1
  • 3
  • 1
  • 19
  • 63
  • (-44)
  • 7
  • Olympia E1
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 20
  • 102
  • (-82)

E-pupillen poule 054 (zaal)

  • 1
  • Albatros E3
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 10
  • 59
  • 13
  • (46)
  • 2
  • PKC / SWKGroep E5
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 49
  • 9
  • (40)
  • 3
  • WION E1
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 52
  • 28
  • (24)
  • 3
  • Ten Donck E1
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 25
  • 34
  • (-9)
  • 5
  • Olympia E2
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 27
  • 23
  • (4)
  • 6
  • Merwede / Multiplaat E4
  • 6
  • 1
  • 0
  • 5
  • 2
  • 24
  • 84
  • (-60)
  • 7
  • Nexus E2
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 4
  • 49
  • (-45)

E-pupillen poule 084 (zaal)

  • 1
  • Trekvogels E1
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 10
  • 31
  • 16
  • (15)
  • 2
  • Valto E4
  • 6
  • 4
  • 1
  • 1
  • 9
  • 45
  • 22
  • (23)
  • 3
  • ONDO E6
  • 6
  • 4
  • 0
  • 2
  • 8
  • 42
  • 15
  • (27)
  • 4
  • Olympia E3
  • 5
  • 2
  • 1
  • 2
  • 5
  • 28
  • 22
  • (6)
  • 5
  • OZC E2
  • 5
  • 0
  • 3
  • 2
  • 3
  • 12
  • 20
  • (-8)
  • 6
  • Dijkvogels E2
  • 6
  • 1
  • 1
  • 4
  • 3
  • 20
  • 35
  • (-15)
  • 7
  • Sperwers E3
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 11
  • 59
  • (-48)

E-pupillen poule 087 (zaal)

  • 1
  • Olympia E4
  • 5
  • 4
  • 1
  • 0
  • 9
  • 40
  • 4
  • (36)
  • 2
  • Vitesse E5
  • 5
  • 3
  • 1
  • 1
  • 7
  • 28
  • 19
  • (9)
  • 3
  • RWA E4
  • 5
  • 2
  • 2
  • 1
  • 6
  • 19
  • 19
  • (0)
  • 4
  • Korbatjo E4
  • 5
  • 2
  • 1
  • 2
  • 5
  • 19
  • 15
  • (4)
  • 5
  • KCR E7
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 12
  • 15
  • (-3)
  • 6
  • PKC / SWKGroep E11
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 20
  • 33
  • (-13)
  • 6
  • Maassluis E4
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 15
  • 48
  • (-33)

F-pupillen poule 061 (zaal)

  • 1
  • Olympia F1
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 46
  • 19
  • (27)
  • 2
  • KVS / Maritiem F2
  • 5
  • 3
  • 2
  • 0
  • 8
  • 31
  • 19
  • (12)
  • 3
  • KCC / SO natural F2
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 25
  • 14
  • (11)
  • 4
  • Nieuwerkerk F4
  • 5
  • 2
  • 1
  • 2
  • 5
  • 23
  • 28
  • (-5)
  • 5
  • Korbis F3
  • 4
  • 1
  • 2
  • 1
  • 4
  • 17
  • 12
  • (5)
  • 6
  • Refleks F2
  • 5
  • 1
  • 1
  • 3
  • 3
  • 18
  • 26
  • (-8)
  • 7
  • KOAG F2
  • 7
  • 0
  • 0
  • 7
  • 0
  • 28
  • 70
  • (-42)