Standen

KNKV 4e klasse J (zaal)

  • 1
  • Ventura Sport 1
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 58
  • 38
  • (20)
  • 1
  • Gemini 1
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 51
  • 36
  • (15)
  • 3
  • Olympia 1
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 57
  • 46
  • (11)
  • 4
  • Sperwers 1
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 65
  • 59
  • (6)
  • 5
  • Thor 1
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 40
  • 49
  • (-9)
  • 6
  • 't Capproen 1
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 21
  • 44
  • (-23)
  • 7
  • Nikantes 1
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 52
  • 72
  • (-20)

KNKV Reserve 4e klasse S (zaal)

Korfbal Deals
  • 1
  • Ten Donck 2
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 66
  • 38
  • (28)
  • 2
  • Albatros 5
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 43
  • 21
  • (22)
  • 3
  • HKC 4
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 45
  • 34
  • (11)
  • 4
  • KCC / SO natural 6
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 42
  • 41
  • (1)
  • 4
  • GKV / Enomics 4
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 32
  • 57
  • (-25)
  • 4
  • Olympia 2
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 28
  • 53
  • (-25)
  • 7
  • Nexus 2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 43
  • 55
  • (-12)

KNKV Reserve 4e klasse R (zaal)

  • 1
  • Vriendenschaar 3
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 74
  • 43
  • (31)
  • 2
  • Olympia 3
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 51
  • 48
  • (3)
  • 2
  • PKC / SWKGroep 6
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 50
  • 50
  • (0)
  • 4
  • Kinderdijk 4
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 62
  • 55
  • (7)
  • 5
  • OZC 3
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 62
  • 55
  • (7)
  • 5
  • KCR 5
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 36
  • 40
  • (-4)
  • 7
  • DeetosSnel 5
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 54
  • 98
  • (-44)

Breedtekorfbal Senioren poule 049 (zaal)

  • 1
  • RWA 8
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 45
  • 21
  • (24)
  • 2
  • PKC / SWKGroep 11
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 37
  • 26
  • (11)
  • 3
  • Good Luck 3
  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 3
  • 25
  • 32
  • (-7)
  • 4
  • KCR 10
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 53
  • 62
  • (-9)
  • 5
  • ACKC 3
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 39
  • 42
  • (-3)
  • 5
  • Erasmus 4
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 34
  • 38
  • (-4)
  • 7
  • Olympia 4
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 14
  • 26
  • (-12)

Breedtekorfbal Senioren poule 037 (zaal)

  • 1
  • Maassluis 5
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 43
  • 33
  • (10)
  • 2
  • KCR 9
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 44
  • 34
  • (10)
  • 2
  • Vriendenschaar 5
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 48
  • 43
  • (5)
  • 4
  • Triade 4
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 46
  • 56
  • (-10)
  • 5
  • Vriendenschaar 4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • (0)
  • 6
  • Olympia 5
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 9
  • 16
  • (-7)
  • 7
  • Ventura Sport 3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 19
  • 27
  • (-8)

Breedtekorfbal Junioren poule 002 (zaal)

  • 1
  • Thor A1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 34
  • 16
  • (18)
  • 2
  • ALO A2
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 49
  • 42
  • (7)
  • 2
  • Olympia A1
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 32
  • 28
  • (4)
  • 4
  • Fortuna / Delta Logistiek A3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 27
  • 33
  • (-6)
  • 4
  • Dijkvogels A2
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 20
  • 30
  • (-10)
  • 6
  • 't Capproen A1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 17
  • 22
  • (-5)
  • 6
  • Die Haghe A2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 14
  • 22
  • (-8)

Breedtekorfbal Junioren poule 017 (zaal)

  • 1
  • DES A2
  • 3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 5
  • 39
  • 19
  • (20)
  • 2
  • Refleks A2
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 43
  • 34
  • (9)
  • 2
  • Gemini A1
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 39
  • 33
  • (6)
  • 2
  • Meervogels / Física A3
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 34
  • 31
  • (3)
  • 5
  • Avanti A3
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 32
  • 37
  • (-5)
  • 6
  • Olympia A2
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 33
  • 31
  • (2)
  • 7
  • Vriendenschaar A2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 28
  • 63
  • (-35)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 010 (zaal)

  • 1
  • Oranje Zwart / De Hoekse B1
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 28
  • 16
  • (12)
  • 2
  • Olympia B1
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 42
  • 24
  • (18)
  • 3
  • Merwede / Multiplaat B2
  • 3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 5
  • 34
  • 30
  • (4)
  • 4
  • Triade B1
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 39
  • 31
  • (8)
  • 5
  • PKC / SWKGroep B3
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 36
  • 35
  • (1)
  • 6
  • Albatros B2
  • 3
  • 0
  • 1
  • 2
  • 1
  • 25
  • 42
  • (-17)
  • 7
  • Kinderdijk B2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 19
  • 45
  • (-26)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 023 (zaal)

  • 1
  • Eureka B1
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 30
  • 21
  • (9)
  • 2
  • DVS '69 B3
  • 3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 5
  • 28
  • 25
  • (3)
  • 3
  • NIO B1
  • 3
  • 1
  • 2
  • 0
  • 4
  • 30
  • 22
  • (8)
  • 4
  • Ten Donck B1
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 33
  • 26
  • (7)
  • 5
  • Olympia B2
  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 3
  • 22
  • 22
  • (0)
  • 6
  • Nexus B1
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 25
  • 25
  • (0)
  • 7
  • Vitesse B2
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 11
  • 38
  • (-27)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 034 (zaal)

Team TV
  • 1
  • Excelsior B2
  • 4
  • 3
  • 1
  • 0
  • 7
  • 31
  • 17
  • (14)
  • 2
  • Weidevogels B2
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 29
  • 16
  • (13)
  • 3
  • Nikantes B1
  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 3
  • 19
  • 18
  • (1)
  • 4
  • Avanti B4
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 12
  • 11
  • (1)
  • 5
  • ONDO B4
  • 3
  • 0
  • 2
  • 1
  • 2
  • 14
  • 16
  • (-2)
  • 6
  • Olympia B3
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 19
  • 33
  • (-14)
  • 7
  • KOAG B4
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 9
  • 22
  • (-13)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 057 (zaal)

  • 1
  • Avanti B6
  • 3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 5
  • 21
  • 13
  • (8)
  • 2
  • VEO B2
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 21
  • 14
  • (7)
  • 2
  • Meervogels / Física B3
  • 3
  • 1
  • 2
  • 0
  • 4
  • 17
  • 12
  • (5)
  • 4
  • ONDO B5
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 28
  • 22
  • (6)
  • 5
  • Nieuwerkerk B3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 13
  • 13
  • (0)
  • 5
  • KVS / Maritiem B3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 11
  • 14
  • (-3)
  • 7
  • Olympia B4
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 9
  • 32
  • (-23)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 008 (zaal)

  • 1
  • Avanti C2
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 41
  • 8
  • (33)
  • 1
  • Valto C2
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 38
  • 11
  • (27)
  • 3
  • Maassluis C2
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 27
  • 29
  • (-2)
  • 4
  • Die Haghe C2
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 17
  • 25
  • (-8)
  • 4
  • Vitesse C2
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 16
  • 32
  • (-16)
  • 6
  • Nikantes C1
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 21
  • 32
  • (-11)
  • 7
  • Olympia C1
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 17
  • 40
  • (-23)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 042 (zaal)

  • 1
  • WION C2
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 30
  • 18
  • (12)
  • 2
  • NIO C1
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 5
  • 30
  • 17
  • (13)
  • 3
  • Olympia C2
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 10
  • 6
  • (4)
  • 4
  • Vitesse C3
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 15
  • 10
  • (5)
  • 5
  • Eureka C1
  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 3
  • 17
  • 16
  • (1)
  • 6
  • ODO C2
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 12
  • 24
  • (-12)
  • 7
  • Nikantes C2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 10
  • 33
  • (-23)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 001 (zaal)

  • 1
  • KCR D1
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 50
  • 23
  • (27)
  • 2
  • KVS / Maritiem D1
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 41
  • 37
  • (4)
  • 3
  • Korbis D1
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 40
  • 31
  • (9)
  • 4
  • Excelsior D1
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 33
  • 35
  • (-2)
  • 5
  • Valto D1
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 25
  • 25
  • (0)
  • 6
  • Vitesse D2
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 23
  • 39
  • (-16)
  • 6
  • Olympia D1
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 16
  • 38
  • (-22)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 027 (zaal)

  • 1
  • KCC / SO natural D1
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 34
  • 21
  • (13)
  • 2
  • DES D1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 18
  • 8
  • (10)
  • 3
  • Excelsior D2
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 30
  • 13
  • (17)
  • 4
  • ONDO D2
  • 2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3
  • 21
  • 8
  • (13)
  • 5
  • ODO D2
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 14
  • 28
  • (-14)
  • 6
  • Vitesse D3
  • 3
  • 0
  • 1
  • 2
  • 1
  • 9
  • 28
  • (-19)
  • 7
  • Olympia D2
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 13
  • 33
  • (-20)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 043 (zaal)

  • 1
  • KCR D2
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 29
  • 6
  • (23)
  • 2
  • NIO D2
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 27
  • 22
  • (5)
  • 2
  • 't Capproen D1
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 12
  • 10
  • (2)
  • 4
  • Sperwers D1
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 9
  • 21
  • (-12)
  • 5
  • Eureka D1
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 10
  • 14
  • (-4)
  • 5
  • Olympia D3
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 11
  • 17
  • (-6)
  • 7
  • DVS '69 D1
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 14
  • 22
  • (-8)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 065 (zaal)

  • 1
  • Nexus D1
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 5
  • 17
  • 16
  • (1)
  • 2
  • Thor D1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 23
  • 2
  • (21)
  • 3
  • KCR D4
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 12
  • 8
  • (4)
  • 4
  • Twist D2
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 11
  • 18
  • (-7)
  • 5
  • Olympia D4
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 13
  • 8
  • (5)
  • 5
  • ZKV D2
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 7
  • 9
  • (-2)
  • 7
  • DVS '69 D2
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 5
  • 27
  • (-22)

E-pupillen poule 025 (zaal)

  • 1
  • Dijkvogels E1
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 52
  • 15
  • (37)
  • 2
  • Twist E1
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 5
  • 37
  • 36
  • (1)
  • 3
  • Maassluis E2
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 25
  • 9
  • (16)
  • 4
  • Nieuwerkerk E3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 16
  • 16
  • (0)
  • 5
  • Olympia E1
  • 3
  • 0
  • 1
  • 2
  • 1
  • 16
  • 26
  • (-10)
  • 6
  • NIO E1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 0
  • 28
  • (-28)
  • 7
  • KCR E2
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 25
  • 41
  • (-16)

E-pupillen poule 082 (zaal)

  • 1
  • Olympia E2
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 25
  • 15
  • (10)
  • 2
  • KCR E5
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 17
  • 4
  • (13)
  • 3
  • Trekvogels E1
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 20
  • 19
  • (1)
  • 4
  • Vitesse E4
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 8
  • 11
  • (-3)
  • 4
  • OZC E2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 4
  • 14
  • (-10)
  • 4
  • Nieuwerkerk E7
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 11
  • 22
  • (-11)

E-pupillen poule 105 (zaal)

  • 1
  • Thor E1
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 42
  • 4
  • (38)
  • 2
  • IJsselvogels E4
  • 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 4
  • 22
  • 13
  • (9)
  • 3
  • Twist E3
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 8
  • 21
  • (-13)
  • 4
  • Olympia E3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 6
  • 4
  • (2)
  • 4
  • Nieuwerkerk E8
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 8
  • 7
  • (1)
  • 6
  • Korbis E4
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 0
  • 16
  • (-16)
  • 7
  • Vitesse E6
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 2
  • 23
  • (-21)

F-pupillen poule 049 (zaal)

  • 1
  • Avanti F1
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 6
  • 50
  • 18
  • (32)
  • 2
  • Sperwers F1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 39
  • 14
  • (25)
  • 3
  • Olympia F1
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 13
  • 15
  • (-2)
  • 4
  • Dijkvogels F3
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 24
  • 35
  • (-11)
  • 4
  • Weidevogels F2
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 22
  • 33
  • (-11)
  • 4
  • ONDO F6
  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 2
  • 16
  • 27
  • (-11)
  • 7
  • Ten Donck F1
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 2
  • 31
  • 53
  • (-22)