Standen

KNKV 4e klasse E (zaal)

  • 1
  • Vlug & Vaardig / KCN 1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 31
  • 17
  • (14)
  • 2
  • Olympia 1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 17
  • 14
  • (3)
  • 3
  • ESDO 1
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 27
  • 24
  • (3)
  • 3
  • Amsterdam 1
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 27
  • 31
  • (-4)
  • 5
  • SKV 1
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 12
  • 12
  • (0)
  • 6
  • Hebbes 1
  • 2
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • 26
  • 29
  • (-3)
  • 7
  • DOC 1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 21
  • 34
  • (-13)

KNKV Reserve 4e klasse S (zaal)

advertentie Lancyr Deelen
  • 1
  • TOGO 2
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 44
  • 16
  • (28)
  • 1
  • ADO 3
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 32
  • 20
  • (12)
  • 3
  • ONDO 4
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 25
  • 25
  • (0)
  • 3
  • Stormvogels 2
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 25
  • 26
  • (-1)
  • 5
  • KVK 2
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 9
  • 12
  • (-3)
  • 5
  • Good Luck 2
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 7
  • 32
  • (-25)
  • 7
  • Olympia 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 19
  • 30
  • (-11)

KNKV Reserve 4e klasse P (zaal)

  • 1
  • Erasmus 2
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 47
  • 17
  • (30)
  • 1
  • Valto 5
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 46
  • 31
  • (15)
  • 3
  • Weidevogels 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3
  • 33
  • 28
  • (5)
  • 4
  • KCR 5
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 33
  • 28
  • (5)
  • 4
  • OZC 3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 28
  • 30
  • (-2)
  • 6
  • Olympia 3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • 26
  • 34
  • (-8)
  • 7
  • Thor 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 28
  • 46
  • (-18)
  • 7
  • Twist 5
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 19
  • 46
  • (-27)

Breedtekorfbal Senioren poule 048 (zaal)

  • 1
  • Eureka 2
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 32
  • 19
  • (13)
  • 2
  • 't Capproen 3
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 14
  • 8
  • (6)
  • 2
  • Valto 8
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 12
  • 11
  • (1)
  • 4
  • Olympia 4
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 23
  • 20
  • (3)
  • 5
  • Nieuwerkerk 9
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 14
  • 16
  • (-2)
  • 5
  • RWA 7
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 8
  • 12
  • (-4)
  • 7
  • Dijkvogels 4
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 13
  • 30
  • (-17)

Breedtekorfbal Senioren poule 058 (zaal)

  • 1
  • ONDO 6
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 25
  • 17
  • (8)
  • 2
  • Nikantes 3
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 15
  • 7
  • (8)
  • 3
  • Valto 7
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 23
  • 13
  • (10)
  • 4
  • Olympia 5
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • (0)
  • 5
  • De Meervogels 6
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 10
  • 15
  • (-5)
  • 5
  • KCR 9
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 7
  • 15
  • (-8)
  • 5
  • ZKV 3
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • 16
  • (-13)

Breedtekorfbal Junioren poule 022 (zaal)

  • 1
  • KCC / SO natural A5
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 30
  • 20
  • (10)
  • 1
  • ZKV A1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 20
  • 12
  • (8)
  • 3
  • Conventus A1
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 23
  • 20
  • (3)
  • 3
  • DeetosSnel A4
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 15
  • 20
  • (-5)
  • 5
  • WION A2
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 8
  • 10
  • (-2)
  • 5
  • Olympia A1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 4
  • 10
  • (-6)
  • 7
  • Nexus A1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 25
  • 33
  • (-8)

Breedtekorfbal Junioren poule 039 (zaal)

  • 1
  • 't Capproen A1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 14
  • 7
  • (7)
  • 2
  • Nikantes A1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 23
  • 2
  • (21)
  • 2
  • Olympia A2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 14
  • 8
  • (6)
  • 2
  • KCR A3
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 14
  • 12
  • (2)
  • 5
  • Avanti A6
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 4
  • 10
  • (-6)
  • 6
  • OZC A2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 15
  • 18
  • (-3)
  • 6
  • NIO A1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 10
  • 37
  • (-27)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 002 (zaal)

  • 1
  • Maassluis B2
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 19
  • 14
  • (5)
  • 2
  • Olympia B1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 12
  • 1
  • (11)
  • 2
  • Fortuna / Delta Logistiek B3
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 10
  • 8
  • (2)
  • 4
  • Phoenix B1
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 19
  • 16
  • (3)
  • 4
  • Valto B2
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 14
  • 17
  • (-3)
  • 6
  • Twist B1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 12
  • 17
  • (-5)
  • 6
  • GKV B1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 9
  • 22
  • (-13)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 024 (zaal)

  • 1
  • ODO B1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 32
  • 7
  • (25)
  • 2
  • Excelsior B1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 9
  • 6
  • (3)
  • 3
  • Olympia B2
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 17
  • 10
  • (7)
  • 3
  • Weidevogels B2
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 8
  • 14
  • (-6)
  • 3
  • ONDO B3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 14
  • 22
  • (-8)
  • 6
  • PKC / SWKGroep B5
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 11
  • (-10)
  • 7
  • Vitesse B3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 4
  • 15
  • (-11)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 055 (zaal)

  • 1
  • ONDO B4
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 22
  • 9
  • (13)
  • 1
  • De Meervogels B3
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 16
  • 4
  • (12)
  • 3
  • ODO B2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 20
  • 2
  • (18)
  • 4
  • Twist B3
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 4
  • 4
  • (0)
  • 5
  • Weidevogels B3
  • 2
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • 6
  • 24
  • (-18)
  • 6
  • Avanti B6
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 10
  • 22
  • (-12)
  • 6
  • Olympia B3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 3
  • 16
  • (-13)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 002 (zaal)

  • 1
  • Olympia C1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 15
  • 7
  • (8)
  • 1
  • RWA C1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 18
  • 12
  • (6)
  • 3
  • OZC C1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 5
  • 4
  • (1)
  • 4
  • Vitesse C2
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • (0)
  • 5
  • Albatros C2
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 4
  • 5
  • (-1)
  • 6
  • Fortuna / Delta Logistiek C3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 16
  • 19
  • (-3)
  • 6
  • Maassluis C2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 3
  • 14
  • (-11)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 020 (zaal)

  • 1
  • De Meervogels C2
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 15
  • 8
  • (7)
  • 2
  • Phoenix C1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 19
  • 1
  • (18)
  • 2
  • ODO C1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 17
  • 3
  • (14)
  • 4
  • Olympia C2
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 12
  • 11
  • (1)
  • 4
  • Valto C3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 9
  • 11
  • (-2)
  • 6
  • Avanti C3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 7
  • 13
  • (-6)
  • 6
  • WION C1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 4
  • 36
  • (-32)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 045 (zaal)

  • 1
  • Olympia C3
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 19
  • 9
  • (10)
  • 2
  • NIO C1
  • 2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3
  • 14
  • 6
  • (8)
  • 3
  • Nexus C1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 6
  • 5
  • (1)
  • 4
  • Maassluis C3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 10
  • 9
  • (1)
  • 5
  • Fortuna / Delta Logistiek C5
  • 2
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • 4
  • 13
  • (-9)
  • 6
  • Valto C4
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • 5
  • (-2)
  • 7
  • Excelsior C2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 11
  • 20
  • (-9)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 058 (zaal)

  • 1
  • Sporting Delta C3
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 13
  • 5
  • (8)
  • 2
  • GKV C2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 9
  • 3
  • (6)
  • 2
  • ONDO C3
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 6
  • 0
  • (6)
  • 4
  • Twist C1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • (0)
  • 5
  • Achilles C3
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 6
  • (-6)
  • 5
  • Olympia C4
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 8
  • (-7)
  • 7
  • Trekvogels C1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 7
  • 14
  • (-7)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 006 (zaal)

  • 1
  • Refleks D1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 18
  • 5
  • (13)
  • 1
  • KVS / Maritiem D1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 20
  • 12
  • (8)
  • 3
  • Excelsior D1
  • 2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3
  • 16
  • 13
  • (3)
  • 4
  • Avanti D2
  • 2
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • 13
  • 16
  • (-3)
  • 5
  • Olympia D1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 5
  • 6
  • (-1)
  • 5
  • ONDO D2
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 8
  • (-8)
  • 7
  • Dijkvogels D1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 12
  • 24
  • (-12)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 031 (zaal)

  • 1
  • Twist D1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 30
  • 5
  • (25)
  • 2
  • Olympia D2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 10
  • 2
  • (8)
  • 3
  • Sperwers D1
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 13
  • 10
  • (3)
  • 3
  • Refleks D2
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 12
  • 19
  • (-7)
  • 5
  • Avanti D4
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 6
  • 7
  • (-1)
  • 5
  • NIO D1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • (-11)
  • 5
  • Excelsior D3
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 17
  • (-17)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 045 (zaal)

  • 1
  • Nieuwerkerk D3
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 24
  • 5
  • (19)
  • 1
  • Dordrecht D1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 21
  • 6
  • (15)
  • 3
  • KCC / SO natural D2
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 12
  • 13
  • (-1)
  • 4
  • 't Capproen D1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • 10
  • (-7)
  • 4
  • Eureka D1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • 11
  • (-8)
  • 4
  • Merwede / Multiplaat D4
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • 12
  • (-9)
  • 4
  • Olympia D3
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 10
  • (-9)

E-pupillen poule 008 (zaal)

Analyze Team
  • 1
  • Vitesse E1
  • 2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3
  • 41
  • 6
  • (35)
  • 1
  • KCR E1
  • 2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3
  • 24
  • 9
  • (15)
  • 3
  • NIO E1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 23
  • 9
  • (14)
  • 4
  • RWA E1
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 26
  • 26
  • (0)
  • 5
  • OZC E1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • 17
  • (-14)
  • 5
  • Maassluis E1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 4
  • 19
  • (-15)
  • 5
  • Olympia E1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 36
  • (-35)

E-pupillen poule 054 (zaal)

  • 1
  • Albatros E3
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 25
  • 9
  • (16)
  • 2
  • PKC / SWKGroep E5
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 15
  • 1
  • (14)
  • 2
  • Olympia E2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 11
  • 1
  • (10)
  • 4
  • WION E1
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 27
  • 12
  • (15)
  • 4
  • Merwede / Multiplaat E4
  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 13
  • 21
  • (-8)
  • 6
  • Nexus E2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 3
  • 26
  • (-23)
  • 6
  • Ten Donck E1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 2
  • 26
  • (-24)

E-pupillen poule 084 (zaal)

  • 1
  • Olympia E3
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 19
  • 6
  • (13)
  • 1
  • Trekvogels E1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 13
  • 6
  • (7)
  • 3
  • ONDO E6
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 7
  • 1
  • (6)
  • 4
  • Valto E4
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 4
  • 4
  • (0)
  • 5
  • OZC E2
  • 2
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • 5
  • 11
  • (-6)
  • 6
  • Dijkvogels E2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 6
  • 12
  • (-6)
  • 6
  • Sperwers E3
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 6
  • 20
  • (-14)

E-pupillen poule 087 (zaal)

  • 1
  • Vitesse E5
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 18
  • 6
  • (12)
  • 2
  • Korbatjo E4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3
  • 8
  • 2
  • (6)
  • 3
  • Olympia E4
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 7
  • 1
  • (6)
  • 4
  • RWA E4
  • 2
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • 2
  • 8
  • (-6)
  • 5
  • PKC / SWKGroep E11
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • 7
  • (-4)
  • 5
  • KCR E7
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 7
  • (-6)
  • 5
  • Maassluis E4
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 3
  • 11
  • (-8)

F-pupillen poule 061 (zaal)

  • 1
  • KCC / SO natural F2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 7
  • 3
  • (4)
  • 1
  • Refleks F2
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 7
  • 6
  • (1)
  • 3
  • Korbis F3
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • (0)
  • 3
  • KVS / Maritiem F2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • (0)
  • 5
  • Olympia F1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • (0)
  • 5
  • Nieuwerkerk F4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • (0)
  • 7
  • KOAG F2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2
  • 0
  • 9
  • 14
  • (-5)