Nu we niet meer naar de winkels mogen, kunnen we eigenlijk alleen nog maar online bestellen. Onze vereniging heeft zich aangeloten bij Sponsorkliks waarbij we, via online bestellingen van mensen, een beetje geld kunnen verdienen, wat in deze tijden een welkom iets is voor onze vereniging.

‘Hoe werkt dit dan?’, hoor ik u denken.
Eigenlijk heel simpel, op onze website, www.olympia-spijkenisse.nl, ziet u een logo van Sponsorkliks.
Door op dit logo te klikken krijgt u een overzicht van alle online winkels die zich hebben aangesloten bij Sponsorkliks, denk hierbij aan booking.com, bol.com, coolblue, thuisbezorgd.nl en nog heel veel anderen.
Stel u gaat online shoppen en u besluit iets te gaan kopen. In plaats van direct naar de betreffende website te gaan gaat u eerst naar www.olympia-spijkenisse.nl en klikt u op het logo van sponsorkliks vervolgens klikt u op de winkel waar u iets wilt kopen en vanaf daar ziet alles er weer normaal uit. Op de achtergrond wordt dan geregistreerd dat u via onze website bent gegaan waardoor een percentage naar de vereniging wordt overgemaakt indien u tot koop overgaat. Dit kost u uiteraard niets extra’s, dit percentage wordt door de deelnemende winkels bekostigd.

En zo kunt u dus onze mooie vereniging steunen.

Alvast bedankt om deze kleine moeite te nemen.