Standen

KNKV 4e klasse E (veld)

  • 1
  • Fluks 1
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 68
  • 51
  • (17)
  • 1
  • Purmer 1
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 72
  • 63
  • (9)
  • 3
  • Stormvogels 1
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 62
  • 55
  • (7)
  • 4
  • Olympia 1
  • 6
  • 3
  • 0
  • 3
  • 6
  • 61
  • 61
  • (0)
  • 5
  • DKV 1
  • 5
  • 1
  • 1
  • 3
  • 3
  • 61
  • 58
  • (3)
  • 5
  • Nikantes 1
  • 5
  • 1
  • 1
  • 3
  • 3
  • 48
  • 57
  • (-9)
  • 7
  • Triaz 1
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 40
  • 67
  • (-27)

KNKV Reserve 4e klasse M (veld)

Korfbal Deals
  • 1
  • Weidevogels 5
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 10
  • 79
  • 42
  • (37)
  • 2
  • Nikantes 2
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 55
  • 67
  • (-12)
  • 3
  • ODO 4
  • 5
  • 2
  • 1
  • 2
  • 5
  • 54
  • 53
  • (1)
  • 3
  • DES 5
  • 5
  • 2
  • 1
  • 2
  • 5
  • 49
  • 53
  • (-4)
  • 5
  • Twist 5
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 39
  • 37
  • (2)
  • 6
  • Nexus 2
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 61
  • 66
  • (-5)
  • 7
  • KCR 6
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • (0)
  • 8
  • Olympia 2
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 54
  • 73
  • (-19)

Breedtekorfbal Senioren poule 090 (najaar)

  • 1
  • Olympia 3
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 66
  • 18
  • (48)
  • 2
  • Nikantes 4
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 4
  • 30
  • 36
  • (-6)
  • 3
  • KCR 11
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 15
  • (-14)
  • 4
  • ZKV 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 17
  • 45
  • (-28)

Breedtekorfbal Junioren poule 065 (najaar)

  • 1
  • Thor A1
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 10
  • 85
  • 51
  • (34)
  • 1
  • 't Capproen A1
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 10
  • 64
  • 58
  • (6)
  • 3
  • Olympia A1
  • 6
  • 1
  • 0
  • 5
  • 2
  • 52
  • 70
  • (-18)
  • 3
  • ODO A2
  • 6
  • 1
  • 0
  • 5
  • 2
  • 57
  • 79
  • (-22)

Breedtekorfbal Junioren poule 071 (najaar)

  • 1
  • Ten Donck A2
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 10
  • 69
  • 27
  • (42)
  • 2
  • Olympia A2
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 39
  • 51
  • (-12)
  • 2
  • Eureka A1
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 37
  • 58
  • (-21)
  • 4
  • KCC | CK Kozijnen A3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 3
  • 0
  • 20
  • 29
  • (-9)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 075 (najaar)

  • 1
  • Vitesse B2
  • 6
  • 4
  • 1
  • 1
  • 9
  • 56
  • 49
  • (7)
  • 2
  • KCR B2
  • 6
  • 4
  • 0
  • 2
  • 8
  • 64
  • 34
  • (30)
  • 3
  • OZC B1
  • 6
  • 2
  • 0
  • 4
  • 4
  • 34
  • 64
  • (-30)
  • 4
  • Olympia B1
  • 6
  • 1
  • 1
  • 4
  • 3
  • 39
  • 46
  • (-7)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 081 (najaar)

  • 1
  • Albatros B4
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 10
  • 54
  • 42
  • (12)
  • 2
  • ADO B2
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 50
  • 21
  • (29)
  • 3
  • Olympia B2
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 32
  • 52
  • (-20)
  • 4
  • Ventura Sport B1
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 16
  • 37
  • (-21)

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 079 (najaar)

  • 1
  • KCR B3
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 10
  • 41
  • 25
  • (16)
  • 2
  • Olympia B3
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 6
  • 32
  • 17
  • (15)
  • 3
  • Weidevogels B2
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 22
  • 34
  • (-12)
  • 4
  • 't Capproen B1
  • 5
  • 0
  • 0
  • 5
  • 0
  • 14
  • 33
  • (-19)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 085 (najaar)

  • 1
  • Olympia C1
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0
  • 12
  • 56
  • 20
  • (36)
  • 2
  • Vitesse C2
  • 5
  • 3
  • 0
  • 2
  • 6
  • 33
  • 22
  • (11)
  • 3
  • Oranje Wit C3
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 25
  • 38
  • (-13)
  • 4
  • DeetosSnel C3
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 14
  • 48
  • (-34)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 088 (najaar)

Team TV
  • 1
  • ODO C3
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 30
  • 19
  • (11)
  • 2
  • ONDO C6
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0
  • 4
  • 8
  • 6
  • (2)
  • 3
  • Maassluis C2
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 19
  • 22
  • (-3)
  • 4
  • Olympia C2
  • 5
  • 0
  • 1
  • 4
  • 1
  • 17
  • 27
  • (-10)

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 093 (najaar)

  • 1
  • Thor C1
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 8
  • 24
  • 5
  • (19)
  • 2
  • ZKV C1
  • 5
  • 4
  • 0
  • 1
  • 8
  • 20
  • 8
  • (12)
  • 3
  • Nikantes C2
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 9
  • 32
  • (-23)
  • 4
  • Olympia C3
  • 4
  • 0
  • 0
  • 4
  • 0
  • 7
  • 15
  • (-8)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 096 (najaar)

  • 1
  • Olympia D1
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 10
  • 52
  • 23
  • (29)
  • 2
  • RWA D2
  • 6
  • 3
  • 1
  • 2
  • 7
  • 47
  • 43
  • (4)
  • 3
  • Twist D1
  • 6
  • 3
  • 0
  • 3
  • 6
  • 44
  • 41
  • (3)
  • 4
  • WION D1
  • 6
  • 0
  • 1
  • 5
  • 1
  • 16
  • 52
  • (-36)

Breedtekorfbal D-pupillen poule 090 (najaar)

  • 1
  • Nieuwerkerk D5
  • 6
  • 4
  • 1
  • 1
  • 9
  • 34
  • 19
  • (15)
  • 2
  • Olympia D2
  • 5
  • 3
  • 2
  • 0
  • 8
  • 28
  • 10
  • (18)
  • 3
  • KCR D3
  • 6
  • 1
  • 1
  • 4
  • 3
  • 13
  • 35
  • (-22)
  • 4
  • Korbis D4
  • 5
  • 1
  • 0
  • 4
  • 2
  • 14
  • 25
  • (-11)

Breedtekorfbal D4-pupillen poule -16 (najaar)

  • 1
  • Olympia D3
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0
  • 12
  • 62
  • 6
  • (56)
  • 2
  • Trekvogels D1
  • 6
  • 3
  • 0
  • 3
  • 6
  • 33
  • 41
  • (-8)
  • 3
  • Reeuwijk D2
  • 6
  • 2
  • 1
  • 3
  • 5
  • 19
  • 34
  • (-15)
  • 4
  • KOAG D3
  • 6
  • 0
  • 1
  • 5
  • 1
  • 18
  • 51
  • (-33)
  • 5
  • Sperwers D1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • (0)

E-pupillen poule 144 (najaar)

  • 1
  • WION E1
  • 6
  • 4
  • 2
  • 0
  • 10
  • 73
  • 36
  • (37)
  • 2
  • Olympia E1
  • 6
  • 3
  • 1
  • 2
  • 7
  • 32
  • 43
  • (-11)
  • 3
  • ONDO E6
  • 6
  • 2
  • 1
  • 3
  • 5
  • 31
  • 43
  • (-12)
  • 4
  • NIO E1
  • 6
  • 1
  • 0
  • 5
  • 2
  • 24
  • 38
  • (-14)

E-pupillen poule 141 (najaar)

  • 1
  • KCR E2
  • 6
  • 5
  • 0
  • 1
  • 10
  • 51
  • 22
  • (29)
  • 2
  • Olympia E2
  • 6
  • 3
  • 0
  • 3
  • 6
  • 33
  • 30
  • (3)
  • 2
  • Vitesse E2
  • 6
  • 3
  • 0
  • 3
  • 6
  • 29
  • 35
  • (-6)
  • 4
  • OZC E2
  • 6
  • 1
  • 0
  • 5
  • 2
  • 14
  • 40
  • (-26)

F-pupillen poule 052 (najaar)

  • 1
  • ONDO F1
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0
  • 12
  • 78
  • 23
  • (55)
  • 2
  • Valto F1
  • 6
  • 2
  • 1
  • 3
  • 5
  • 36
  • 44
  • (-8)
  • 3
  • Fortuna | Delta Logistiek F2
  • 5
  • 2
  • 0
  • 3
  • 4
  • 44
  • 52
  • (-8)
  • 4
  • Olympia F1
  • 5
  • 0
  • 1
  • 4
  • 1
  • 15
  • 54
  • (-39)