• Olympia (S) A1 za

  • Olympia (S) A1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruin van Veluw, Marjolein deTechnische stafHoofd coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Olympia (S) A1 ( A-jeugd BK A-027 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia (S) A1121101169997022
    2NIO A1129031921207218
    3VEO A2129031391281118
    4Dijkvogels A2126061741532112
    5OZC/Thor (R) A112408153166-138
    6Pernix A312201099159-604
    7GKV (H) A1121011113214-1012
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beijer, MariskaTeamspeler
    Linden, Amber van derTeamspeler
    Oudshoorn, ThierryTeamspeler
    Teeuwen, MerelTeamspeler
    Verbunt, SanneTeamspeler
    Wal, Loraina van derTeamspeler
    Zanten, Jasper vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Olympia (S) A1

    A-jeugd

    14,08

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,83

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd